LPM
Верасень 22, 2011 - Верасень 25, 2011

LPM 2011 МІНСК | ПРАГРАМА

LPM 2011 МІНСК | ПРАГРАМА

ПРАГРАМА 22 ВЕРАСНЯ 2011 - ГАЛЕРЭЯ «Ў»

________________________________________

КНІГАРНЯ "ЛОГВІНАЎ" // СЕМІНАРЫ, ВОРКШОПЫ // 12:00 > 18:00

12:00 | Live Media and FLOSS (40 euro)

Marco Donnarumma aka TheSAD [United Kingdom]

12:00 | Discovering VJing (30 euro)

Half-Machine [France]

15:00 | VVVV For Interactivity Workshop (40 euro)

Mathrioshka [Russian Federation]

18:00 | Syphon and Video-Rewire (30 euro)

Fabrizio D'Amico AKA vjhash [Italy]

ГАЛЕРЭЯ СУЧАСНАГА МАСТАЦТВА «Ў»

AЎДЫЁ-ВІДЭА ПЕРФОРМАНСЫ // 18:00 > 00:00

17:30 | We saw the shadows of the morning light. Shadows of the evening sun.

Until light and shadows were one an angelico [Belarus]

18:00 | digitalistik DVJ set

digitalistik [Hungary]

18:30 | Centocinquanta

Lab9 [Italy]

19:30 | irrhythmia

rhythm_research [Belarus]

20:00 | EQ-AV 2.0

Zambari [Poland]

20:30 | EU_tracer

justforentry [Poland]

21:30 | RUDRAVEENA - livecode&Ragas

VEhF [India]

22:00 | Zoom:In – [micro]urbanism

katafot [Belarus] [Lithuania]

22:30 | Audio Visual Live Act

Julia Koviasina [Belarus] Alexei De Bronhe [Belarus]

23:30 | Absorbed

Scrag Aisedory [Ukraine]

00:00 | New Quadrilogy : 2 - FIRE

Fabrizio D'Amico AKA vjhash [Italy]

00:00 | VJ SET

VISUAL APES [Italy]

00:00 | El canto de la Sibila

gameovervj [Spain]

01:00 | video poetry

vjemiko [Poland]

01:00 | HORROR vision

OMAREOX [Italy]

01:00 | Elements

Luminator [Poland]

БАР «МАЛАКО» // СУСТРЭЧЫ + ПРЭЗЕНТАЦЫІ праектаў // 12:00 > 02:00

19:00 | Milkymist One, a video synthesizer at the forefront of open source hardware

lekernel [Germany]

БАР «МАЛАКО» // DJ-VJ СЭТЫ // 00:00 > 02:00

00:00 | VJ SET

VISUAL APES [Italy]

01:00 | video poetry

vjemiko [Poland]

01:00 | HORROR vision

OMAREOX [Italy]

01:00 | Elements

Luminator [Poland]

ГАЛЕРЭЯ СУЧАСНАГА МАСТАЦТВА «Ў» // ВІДЭАІНСТАЛЯЦЫІ // 12:00 > 02:00

15:00 | As long as you move

oht-fandreatta [Italy]

 

ПРАГРАМА 23 ВЕРАСНЯ 2011 - LOFT CAFE + ГАЛЕРЭЯ СУЧАСНАГА МАСТАЦТВА «Ў»

________________________________________

КНІГАРНЯ "ЛОГВІНАЎ" // СЕМІНАРЫ, ВОРКШОПЫ // 12:00 > 18:00

12:00 | Live Media and FLOSS (40 euro)

Marco Donnarumma aka TheSAD [United Kingdom]

12:00 | Discovering VJing (30 euro)

Half-Machine [France]

15:00 | VVVV For Interactivity Workshop (40 euro)

Mathrioshka [Russian Federation]

18:00 | Syphon and Video-Rewire (30 euro)

Fabrizio D'Amico AKA vjhash [Italy]

LOFT CAFE // AЎДЫЁ-ВІДЭА ПЕРФОРМАНСЫ + DJ-VJ СЭТЫ // 18:00 > 04:00

15:00 | CyberCinema

CyberBrothers [Russian Federation]

17:30 | COLLECTIVE MEMORY

Vodka Jugend [Lithuania]

19:00 | festival of audio-visual experiments

PLUMS fest PLUMSFEST [Russian Federation]

19:00 | Playgrounds

Guillaume Martial [France]

20:00 | i/dex AV performance

VitaliyHarmash [Belarus]

20:30 | 74s181 v.2

Datasheet [Italy] [Switzerland]

21:30 | Vanadio

ACF art color free [Italy]

22:00 | eerie maskapades

eerie [Hungary]

22:30 | MaskeRade

fru_studio [Poland]

23:00 | cosmos, the odyssey

accneo [Spain] 23:30 | Perfected Perfected [Belarus]

23:30 | Mapping Games

JokdeFak [Belgium]

00:00 | kotek

512 [Poland]

00:00 | mix box

an angelico [Belarus]

00:00 | TheSAD vjset

Marco Donnarumma aka TheSAD [United Kingdom]

00:00 | Station_//T.orn______a^

Cultact [Lithuania]

00:30 | Sonaris

arkaos [Germany] vanmyke [Mexico] marco [Mexico]

01:00 | Natural Shape

sarc:o [Italy] pauerboys [Italy] Sarc:o&FatCat [Italy]

01:30 | Omnia Tao

Maya232 [Italy]

02:00 | Representa Corisco

vj_eletroiman [Spain]

02:00 | de Grote

JokdeFak Show JokdeFak [Belgium]

02:00 | vj set

trotula [United Kingdom]

LOFT CAFE CORNER // СУСТРЭЧЫ + ПРЭЗЕНТАЦЫІ ПРАЕКТАЎ // 12:00 > 02:00

18:00 | FLxER - free AV mixer

FLxER Team [Italy] [Spain] [United Kingdom]

LOFT CAFE // VJ TORNA: VJ CHAMPIONSHIP // 15:00 > 18:00

15:00 | Surreal World

FAX [Italy]

15:00 | Australian motifs

yarkus [Ukraine]

15:00 | Representa Corisco

vj_eletroiman [Spain]

15:00 | kotek

512 [Poland]

15:00 | video poetry

vjemiko [Poland]

15:00 | de Grote JokdeFak Show

JokdeFak [Belgium]

15:00 | Station_//T.orn______a^

Cultact [Lithuania]

15:00 | Feedback Flowers

Vytas Realtime [Lithuania]

LOFT CAFE // VJ TORNA: VJ BATTLE // 15:00 > 18:00

15:00 | VJ Eletroiman

vj_eletroiman [Spain]

15:00 | VJ SET

VISUAL APES [Italy]

15:00 | Azael Live Vj set

Azael [Spain]

15:00 | HORROR vision

OMAREOX [Italy]

LOFT CAFE // VJ TORNA: VJ PRE-PRODUCTION // 15:00 > 18:00

15:00 | VJ Eletroiman

vj_eletroiman [Spain]

15:00 | Triuzla

Vj Kat4er [Ukraine]

15:00 | Elements

Luminator [Poland]

LOFT CAFE CORNER // ВІДЭАІНСТАЛЯЦЫІ // 12:00 > 04:00

15:00 | I-YEH, WU

wuianski [Taiwan]

15:00 | VO-ID

Cadaver__Kage [Poland]

 

ПРАГРАМА 24 ВЕРАСНЯ 2011 - LOFT CAFE + ГАЛЕРЭЯ СУЧАСНАГА МАСТАЦТВА «Ў»

________________________________________

КНІГАРНЯ "ЛОГВІНАЎ" // СЕМІНАРЫ, ВОРКШОПЫ // 12:00 > 18:00

12:00 | Live Media and FLOSS (40 euro)

Marco Donnarumma aka TheSAD [United Kingdom]

12:00 | Discovering VJing (30 euro)

Half-Machine [France]

15:00 | VVVV For Interactivity Workshop (40 euro)

Mathrioshka [Russian Federation]

18:00 | Syphon and Video-Rewire (30 euro)

Fabrizio D'Amico AKA vjhash [Italy]

LOFT CAFE // AЎДЫЁ-ВІДЭА ПЕРФОРМАНСЫ + DJ-VJ СЭТЫ // 18:00 > 04:00

15:30 | Mia moglie è una cagna (The Beauty and the Bitch)

KK,S [Italy]

17:00 | Lights

lightslights [Italy]

17:30 | Metal

Deep Crew [Italy]

18:00 | Dollyland

digitaldollies [Italy]

18:30 | SLO

tenpoint_vs_skein [Ukraine]

19:30 | TVSuicide

tvsuicide [Russian Federation]

20:30 | Wave interference patterns

dithernoise [Italy]

21:30 | AX/SOMA 1.1

EZTUL [Mexico] 

22:00 | Architectural Map

yarkus [Ukraine]

22:30 | EMOTIO

Sínoca [Spain]

22:30 | ***Be a hero!

DEMOLECULARISATION [France] [Belgium]

23:00 | Umbrella

MODVJ [Russian Federation]

23:30 | Marina Gordon Neuro Feedback Memories

Julyo [Ireland]

00:00 | VJ DIABLOS - Grunwald Visuals

Diablos VJ [Poland]

00:00 | VJ Eletroiman

vj_eletroiman [Spain]

00:30 | MAS KLANG!

MAS KLANG! [Italy]

01:00 | geneticamente chic

Nikky [Italy]

01:30 | Oltre L'Audio.Video

OUT LAW SCREEN [Italy]

02:00 | Vector vs Bitmap

FLxER Team [Italy] [Spain] [United Kingdom]

02:00 | Azael Live Vj set

Azael [Spain]

02:00 | Australian motifs

yarkus [Ukraine]

LOFT CAFE CORNER // СУСТРЭЧА + ПРЭЗЕНТАЦЫЯ ПРАЕКТА // 12:00 > 02:00

19:00 | A.E.D.I. Project

Louis Logodin & Sarah Magnan [Belgium]

LOFT CAFE // VJ TORNA: VJ CHAMPIONSHIP // 15:00 > 18:00

15:00 | Surreal World

FAX [Italy]

15:00 | Australian motifs

yarkus [Ukraine]

15:00 | Representa Corisco

vj_eletroiman [Spain]

15:00 | kotek

512 [Poland]

15:00 | video poetry

vjemiko [Poland]

15:00 | de Grote JokdeFak Show

JokdeFak [Belgium]

15:00 | Station_//T.orn______a^

Cultact [Lithuania]

15:00 | Feedback Flowers

Vytas Realtime [Lithuania]

LOFT CAFE // VJ TORNA: VJ BATTLE // 15:00 > 18:00

15:00 | VJ Eletroiman

vj_eletroiman [Spain]

15:00 | VJ SET

VISUAL APES [Italy]

15:00 | Azael Live Vj set

Azael [Spain]

15:00 | HORROR vision

OMAREOX [Italy]

LOFT CAFE // VJ TORNA: VJ PRE-PRODUCTION // 15:00 > 18:00

15:00 | VJ Eletroiman

vj_eletroiman [Spain]

15:00 | Triuzla

Vj Kat4er [Ukraine]

15:00 | Elements

Luminator [Poland]

LOFT CAFE CORNER // ВІДЭАІНСТАЛЯЦЫІ // 12:00 > 04:00

15:00 | Natural Humility

Mathrioshka [Russian Federation]

15:00 | labirynth

kubagarscia [Poland]

 

ПРАГРАМА 25 ВЕРАСНЯ 2011: ГАЛЕРЭЯ СУЧАСНАГА МАСТАЦТВА «Ў»

________________________________________

КНІГАРНЯ "ЛОГВІНАЎ" // СЕМІНАРЫ, ВОРКШОПЫ // 12:00 > 18:00

12:00 | Live Media and FLOSS (40 euro)

Marco Donnarumma aka TheSAD [United Kingdom]

12:00 | Discovering VJing (30 euro)

Half-Machine [France]

15:00 | VVVV For Interactivity Workshop (40 euro)

Mathrioshka [Russian Federation]

18:00 | Syphon and Video-Rewire (30 euro)

Fabrizio D'Amico AKA vjhash [Italy]

ГАЛЕРЭЯ СУЧАСНАГА МАСТАЦТВА «Ў» // AЎДЫЁ-ВІДЭА ПЕРФОРМАНСЫ // 18:00 > 00:00

НЯМА! – Visual Culture Discussion

17:30 | Asymmetric mirror

Specchio asimmetrico [Italy] [IT]

18:00 | Exosphere in-between_2.

vjemiko [Poland]

18:30 | Polycarp

Gonzai [Belarus]

19:30 | DIE MASCHINENANBETER

DIE MASCHINENANBETER [Belarus]

20:00 | Wave Paricle

Yokai Lab Bonsai Beat [Israel]

20:30 | YUME

YUME [Poland]

21:30 | Colab audio visual

colabaudiovisual [United Kingdom]

22:00 | 5steps

kostikanimal [France]

22:30 | pikilipita's VJ HERO

pikilipita vj hero [Poland] [United Kingdom]

23:30 | ZER0

X-TRACTOR [Colombia] [Germany]

00:00 | Surreal World

FAX [Italy]

00:00 | Triuzla

Vj Kat4er [Ukraine]

00:00 | Passerelle

larsenfamily [France]

01:00 | Feedback Flowers

Vytas Realtime [Lithuania]

01:00 | Shifted Vision VJ-SET

Shifted Vision [Ukraine]

БАР «МАЛАКО» // СУСТРЭЧЫ + ПРЭЗЕНТАЦЫІ ПРАЕКТАЎ // 12:00 > 02:00

19:00 | ComputArte...when technology is dressed as Art.

Computarte [Italy]

БАР «МАЛАКО» // DJ VJ СЭТЫ // 00:00 > 02:00

00:00 | Surreal World

FAX [Italy]

00:00 | Triuzla

Vj Kat4er [Ukraine]

01:00 | Feedback Flowers

Vytas Realtime [Lithuania]

ГАЛЕРЭЯ СУЧАСНАГА МАСТАЦТВА«Ў» // ВІДЭАІНСТАЛЯЦЫІ // 12:00 > 02:00

15:00 | Faceecho

Faceecho [Hungary]

У праграме магчымыя змены, сачыце за сайтам!